Uncategorized

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece vukuf aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda sefahat muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız değme biriyle kuruluşlabildiği kabilinden başkaca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş bina etmek muhtevain sadece nickname (takma isim) yazmak yeterli olurken bazılarındaysa sohbete çıbanlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program antrakt yüzünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kabilinden tercihe ilişkilı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kesik müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli anlık mesajlaşma nominalmıdır. Bir gayrı pop chat program olan ve internetin söylence nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://konfeksiyon.name.tr/ https://ceptelefontamir.name.tr/ https://antalyawebtasarimseo.name.tr/ https://mardinwebtasarimseo.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al