Uncategorized

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çtuzakışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Körpeler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir sene sürmesi planlanan devinme emniyetsiz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en önemli cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalarkaü bir berklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim Nazırı, Toyluk Spor Nazırı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü sinein tarihlerinde ilk misil protokol imzalatarak sosyal konularda beraberinde devinme etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da önemli bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek biriyi proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biriyi başarılı çtuzakışmaya imza atmıştır.
Gine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en önemli kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve özge ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun esaskanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz sinein alım kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası yapıa, çtuzakışmalar ve projeler dair takviye vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://konfeksiyon.name.tr/ https://ceptelefontamir.name.tr/ https://antalyawebtasarimseo.name.tr/ https://mardinwebtasarimseo.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al